O FIRMIE

 

Kancelaria Transportowa TransClient w Bydgoszczy powstała z myślą o firmach poszukujących doradztwa w zakresie przewozów drogowych.

Założycielem naszej firmy jest Grzegorz Szyperski, wieloletni biegły sądowy w zakresie czasu pracy kierowców, autor wielu opinii sporządzonych na zlecenie Sądów Pracy. Pomysł stworzenia Kancelarii Transportowej zrodził się z zapotrzebowania rynku transportowego na specjalistyczną wiedzę. Odpowiedzią na sygnały dopływające ze strony środowiska przewoźników była decyzja o założeniu kancelarii wspierającej działalność firm transportowych.

Kompleksowa oferta, specjalistyczna wiedza oraz 100% zaangażowania to cechy, które najczęściej przytaczają nasi Klienci, gdy pytamy ich, dlaczego wybrali akurat naszą firmę. Głównym celem firmy jest przede wszystkim satysfakcja Klienta. Aby ją osiągnąć nasza firma angażuje jedynie najlepszych specjalistów. Pracujący u nas fachowcy to prawdziwi eksperci w swojej branży znające realia rynku, osoby zorientowane w problematyce transportowej, posiadające doświadczenie zdobyte nie tylko w sektorze prywatnym, ale i w instytucjach państwowych. Nasi pracownicy często są wykładowcami na wielu szkoleniach branży transportowej, jednakże sami stawiamy na ciągły rozwój, dlatego też cały czas pogłębiamy swoją wiedzę.

Przeprowadzamy naszych Klientów krok po kroku przez zawiłości prawne, w taki sposób aby nie musieli tracić czasu na skomplikowaną, usianą pułapkami biurokrację. Dzięki zaangażowaniu naszych specjalistów każdy Klient traktowany jest indywidualnie, a jego potrzeby mają absolutne pierwszeństwo.

 

 

 

Napisz do nas:

Kancelaria Transportowa TransClient
ul. J. Kossaka 72/211
85-307 Bydgoszcz

Zadzwoń: (+48) 500 700 275

e-mail: biuro@transclient.pl

(świadczymy usługi na terenie całej Polski)