WYWIAD Z NASZYM EKSPERTEM GRZEGORZEM SZYPERSKIM
21.01.2019

 

W aktualnym wydaniu magazynu Truck.pl możecie Państwo przeczytać wywiad z naszym ekspertem Grzegorzem Szyperskim na temat oceny dobrej reputacji oraz o tym jak się bronić przed jej utratą. Zapraszamy do lektury.

 

 

Utrata dobrej reputacji w praktyce.

 

 

Zobacz więcej

PRACA KIEROWCY W PORZE NOCNEJ – KOMPENDIUM WIEDZY
21.11.2018

 

Pomimo iż od wprowadzenia nowych przepisów minęło już parę miesięcy, to temat pracy w porze nocnej kierowców nadal budzi szerokie zainteresowanie przewoźników. Zobacz jak prawidłowo stosować ograniczenie związane z pracą w porze nocnej. Zweryfikuj funkcjonowanie pory nocnej w Twojej firmie z wiedzą zawartą poniżej.

 

 

Zobacz więcej

BRAK EWIDENCJI CZASU PRACY W FIRMIE - KTO CIĘ MOŻE UKARAĆ?
10.10.2018

 

Z zasady mogłoby się wydawać, że za brak ewidencji czasu pracy w firmie karę może nałożyć Państwowa Inspekcja Pracy, ale czy tylko? Inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego również mogą to zrobić, ale nie we wszystkich sytuacjach.

 

 

 

 

Zobacz więcej

KARY ZA NIEWŁAŚCIWY STAN TECHNICZNY POJAZDU - NOWE PRZEPISY
07.10.2018

Zmiana ustawy o transporcie drogowym wprowadza w pewnym zakresie rewolucyjne przepisy. Nowością będzie możliwość nałożenia kary za zły stan techniczny i brak okresowego badania technicznego pojazdu. Kara dotknie zarówno firmę, jak i zarządzającego transportem. Czy jest się czego obawiać?

 

 

 

Zobacz więcej

USUNIĘTO PLOMBĘ Z TACHOGRAFU - POTRZEBUJESZ OŚWIADCZENIE
28.08.2018

Pracownik warsztatu, który z konieczności wykonania naprawy lub modyfikacji pojazdu, usunął lub naruszył plombę z czujnika ruchy, musi wypełnić, podpisać i opieczętować stosowne oświadczenie zawierające określone informacje. Taki obowiązek nakłada rozporządzenie Komisji Unii Europejskiej.

 

 

Zobacz więcej

Napisz do nas:

Kancelaria Transportowa TransClient
ul. J. Kossaka 72/211
85-307 Bydgoszcz

Zadzwoń: (+48) 500 700 275

e-mail: biuro@transclient.pl

(świadczymy usługi na terenie całej Polski)